Automobilio variklio plovimas


Variklio alyvos keitimas kiekvienam vairuotojui – įprastas veiksmas. Tačiau varikliu reikia rūpintis ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Periodiškas variklio plovimas bent kartą per metus ne tik padeda išlaikyti variklio būklę, bet ir užkerta kelią sistemos funkcionavimo sutrikimų.

Purvas ant variklio atsiranda ne tik nuo eksploatavimo dažnumo ar trukmės. Anaiptol, automobiliui net ir stovint lauke, po kapotu prikrenta įvairiausių lapų, šakelių, žemių ir purvo. O net ir automobilį laikydami garaže, neapsaugojate jo nuo neigiamo aplinkos poveikio – kasdien važinėjant gatvėmis automobilio dugną nuolat padengia purvas. Apsaugokite savo automobilį nuo nemalonių pasekmių – patikėkite variklio plovimą UAB „Švarūs ratai“!


Mes taupome Jūsų laiką

Užtikrindami aukščiausią paslaugų kokybę

Už konkurencingą kainą

Variklio plovimo paslaugos


Siekiant užtikrinti platų paslaugų spektrą ir atitikti klientų lūkesčius, UAB „Švarūs ratai“ savo klientams siūlo šias variklio plovimo paslaugas:

  • Variklio plovimas iš viršaus;
  • Variklio plovimas iš apačios;
  • Variklio plovimas iš viršaus ir apačios;
  • Automobilio dugno plovimas (dugno, posparnių, arkų plovimas aukštu slėgiu, naudojant purvo tirpiklį).

Atminkite, kad laiku nepasirūpinus automobilio variklio ar dugno švara, susikaupusios druskos ir purvas sukelia koroziją. Nieko nelaukite ir pasirūpinkite savo automobilio variklio plovimu pas mus!