RANKINĖ AUTOMOBILIŲ PLOVYKLA VILNIUJE

Pagrindiniai mūsų veiklos prioritetai – tai kruopščiai atliekamos paslaugos naudojant aukštos kokybės priemones. Visa įranga, kurią naudojame, yra nauja ir inovatyvi, tad leidžia nešvarumus pašalinti net ir iš smulkiausių detalių. Taigi visoms mūsų teikiamoms paslaugoms yra keliami itin aukšti kokybės reikalavimai.


Švarus automobilis – laimingas vairuotojas. Vadovaudamiesi šia nuostata siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Nuolat atsižvelgiame į klientų pastabas bei pageidavimus, taip galėdami tobulinti savo veiklą. Didelį dėmesį teikiame ne tik paslaugų kokybei, bet ir klientų pasitenkinimui.

Mūsų įmonės darbuotojai ne tik profesionaliai atlieka techninį darbą, tačiau ir nuolat užtikrina aukštą klientų aptarnavimo kokybę. Siekiame, kad visi mūsų klientai jaustųsi laukiami, o ilgamečiai klientai džiaugiasi atradę patikimą automobilių plovyklą. Atsikratykite bereikalingos naštos ir jūs – patikėkite savo automobilio švarą mums. Nes rūpintis ja dar niekad nebuvo taip paprasta!

Vadovė:
Agata Gotovecka yra įmonės Švarūs ratai, UAB vadovas. Adresas Savanorių pr. 176F, LT-03154 Vilnius. Automobilių plovykla