Automobilio salonoir oro sistemos valymasir dezinfekavimas

Automobilio salonoir oro sistemos valymasir dezinfekavimas

Rezervacija

Automobilio salonoir oro sistemos valymasir dezinfekavimas

Automobilio salonoir oro sistemos valymasir dezinfekavimas

Rezervacija

Švarus oras automobilio salone tai jūsų rūpestis savo ir keleivių sveikata

Automobilio kondicionavimo sistemos valymas ir dezinfekavimas. Procedūros metu sunaikinami 100% pelėsiai, bakterijos, mikrobai, grybeliai, virusai. Panaikinami nemalonius kvapai. Rekomenduojame mažiausiai vieną kartą per metus dezinfekuoti automobilio kondicionavimo sistemą, labiau užterštoms sistemoms procedurą kartoti kelis kartus per metus.

Rūpinkitės švariu oru savo automobilio salone – švarus oras svarbus mūsų sveikatai

Mūsų švaros centruose naudojamos tik kokybiškos, sertifikuotos aplinkai nepavojingos dezinfekavimo ir valymo priemones.

Prižiūrint visą kondicionavimo sistemą galima išvengti didelių finansinių išlaidų, ir tuo pačiu – išsaugoti savo sveikatą. Norint tinkamai prižiūrėti visą automobilio vėdinimo sistemą – reikalinga reguliari oro padavimo sistemos dezinfekcija. Dažnai vairuotojai pamiršta šią procedūrą, kurią atlikus pagerėja oro cirkuliacija salone, sumažėja kenksmingų medžiagų patekimas į saloną. Specialistai salono filtrą rekomenduoja keisti kartą ar du per metus. Tinkamu momentu nepakeistas kondicionieriaus filtras kemšasi, oro laidumas mažėja. Taigi, mažėja automobilio oro kondicionavimo ir salono ventiliacijos sistemos našumas, nors sistema yra techniškai tvarkinga. Keičiantis sezonamas atsiranda dregmė, dėl kurios drėgsta ir užsiteršęs kondicionieriaus filtro elementas. Nešvari ir sudrėkusi filtravimo medžiaga – puiki terpė kenksmingoms žmogaus organizmui grybelinėms bakterijoms daugintis. Kad ventiliacijos sistema dirbtų nepriekaištingai, būtina laiku keisti automobilio salono filtrą ir atlikti kondicionieriaus sistemos valymą.

Salono ir oro kondicionavimo sistemos dezinfekavimas naudojant ozoną

Remiantis oro kondicionavimo sistemos gamintojų tyrimais ir rekomendacijomis transporto priemonių salono ir kondicionavimo sistemos dezinfekcija turi būti daromas ne rečiau negu vieną kartą per metus. Viena iš dezinfekavimo priemonių, be cheminių priemonių, yra ozonavimas. Speciali įranga gamina ozoną, kuris geba oksiduoti ir pašalinti bakterijas. Pašalina pelėsį ir kitus nemalonius kvapus iš automobilio salono. Ozonas arba „aktyvus deguonis“ tai dujos, pasiekiančios net sunkiausiai prieinamas vietas automobilyje ir oro kondicionavimo sistemoje. Ozonas turi stiprių dezinfekcijos savybių. Pats dezinfekavimo procesas yra labai lengvas ir neužima daug laiko.

Salono valymas

Ozonas – dezinfekavimo metodas

  • Visiškai pradingsta visų pobūdžių nemalonūs kvapai (rūkalų, pelėsio, purvo, pūvimo ir t.t.)
  • Oras automobilio salone išsivalo nuo esančių toksinų ir kenksmingų cheminių elementų
  • Pasinaikina visi ligas keliantys mikroorganizmai, virusai, bakterijos, dulkių erkutės
  • Vyksta visiška paviršių dezinfekcija
  • Išnyksta visos grybelio ir pelėsio sporos
  • Išnaikinami salone esantys alergijos sukėlėjai (dulkės, augalų žiedadulkės, gyvūninės kilmės išskyros)

Automobilų švaroscentro pasiūlymai

Vidaus ir išorės švaros užtikrinimas – ne prabanga, o tiesiog būtinybė. Automobilio išvaizda daug ką pasako apie kiekvieną vairuotoją. Neleiskite nešvarumams ant automobilio kapoto nuspręsti, koks jūs esate! Būkite pastebimi ir džiaukitės automobiliu, kuris atrodo lyg ką tik išriedėjęs iš salono.

Pasiūlymai

Apie mus

AUTOMOBILIŲ ŠVAROSCENTRAS

Švarus automobilis – laimingas vairuotojas. Vadovaudamiesi šia nuostata siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Nuolat atsižvelgiame į klientų pastabas bei pageidavimus, taip galėdami tobulinti savo veiklą. Didelį dėmesį teikiame ne tik paslaugų kokybei, bet ir klientų pasitenkinimui.

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija