Procedūros metu bus sunaikinti 100 proc. mikrobai, virusai, bakterijos, pelėsiai, grybeliai. Patikimai panaikinti nemalonius kvapai. Rekomenduojama mažiausiai vieną kartą per metus dezinfekuoti automobilio kondicionavimo sistemą, labiau užterštoms sistemoms procedurą kartoti pagal poreikį.

60 Eur

Šios procedūros metu bus sunaikinti visi pavojingi mikroorganizmai, ligas sukeliančios bakterijos ir virusai. Bus pašalinti visi nemalonūs kvapai, oras salone įgaus šviežumą ir absoliučią švarą. Bus panaikintos visos sveikatai pavojingos grybelinės ir pelėsio sporos. Išnyks dulkės, alergenai, dulkių erkės ir kiti elementai, iššaukiantys alerginę reakciją. Ozonas atliks pilną sterilizaciją visų paviršių. Deguonies kiekis salone žymiai padidės.

19 Eur

Šios procedūros metu bus sunaikinti visi pavojingi mikroorganizmai, ligas sukeliančios bakterijos ir virusai. Bus pašalinti visi nemalonūs kvapai, oras salone įgaus šviežumą ir absoliučią švarą. Bus panaikintos visos sveikatai pavojingos grybelinės ir pelėsio sporos. Išnyks dulkės, alergenai, dulkių erkės ir kiti elementai, iššaukiantys alerginę reakciją.

15 Eur

Šios paslaugos metu išsiurbiame kilimus, kilimėlius ir sėdynes, tarpus tarp jų ir erdvę po jomis. Guminius kilimėlius plauname, o tekstilinius – siurbiame bei valome.

SALONO SIURBIMAS

8 Eur

Visureigiams 10 Eur
Mikroautobusams 17 Eur

Išsiurbiame bagažinės viršutinę dalį ir dėklus (nesiurbiame po dangčiu, atsarginio rato erdvės bei uždarų skyrių).

BAGAŽINĖS SIURBIMAS

3 Eur

Visureigiams 3 Eur
Mikroautobusams 4 Eur

Valome drėgna šluoste automobilio salono plastikinius paviršius (šios paslaugos metu dėmių nevalome ir impregnantų nenaudojame).

DULKIŲ VALYMAS NUO PLASTMASINIŲ DETALIŲ SALONE

5 Eur

Visureigiams 6 Eur
Mikroautobusams 7 Eur

Kilimėlius plauname purvo tirpikliu ir šampūnu, skalaujame vandeniu ir sausiname suslėgtu oru.

GUMINIŲ KILIMĖLIŲ PLOVIMAS (1 VNT.)

1 Eur

Visureigiams 1 Eur
Mikroautobusams 1 Eur

Automobilio langams išvalyti naudojame profesionalimam naudojimui skirtus specialius valiklius, mikropluošto šluostes.

LANGŲ VALYMAS

8 Eur

Visureigiams 9 Eur
Mikroautobusams 12 Eur

Šios paslaugos metu išsiurbiame kilimus, kilimėlius ir sėdynes, tarpus tarp jų ir erdvę po jomis. Guminius kilimėlius plauname, o tekstilinius – siurbiame bei valome. Kruopščiai išsiurbiame bagažinės viršutinę dalį ir dėklus. Nesiurbiame po dangčiu, atsarginio rato erdvės bei uždarų skyrių. Automobilio salono plastikinius paviršius dengiančias dulkes valome drėgna šluoste (šios paslaugos metu dėmių nevalome ir impregnantų nenaudojame). Kilimėlius plauname purvo tirpikliu ir šampūnu, šveičiame kempine arba šepetėliu, skalaujame vandeniu ir sausiname suslėgtu oru.

SALONO IR BAGAŽINĖS SIURBIMAS, DULKIŲ VALYMAS, GUMINIŲ KILIMĖLIŲ PLOVIMAS

17 Eur

Visureigiams 19 Eur
Mikroautobusams 25 Eur

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

GYVŪNŲ PLAUKŲ SIURBIMAS / ŠALINIMAS

6 Eur

Visureigiams 6 Eur
Mikroautobusams 6 Eur

Šios paslaugos metu nešvarumai gali būti nuvalyti nuo įvairių paviršių. Tam naudojame specialius tekstilės ir plastiko valiklius, paviršius valome mikropluošto šluoste.

BATŲ ŽYMIŲ ARBA KITŲ NEDIDELIŲ NEŠVARUMŲ VALYMAS NUO SALONO APDAILOS DETALIŲ

6 Eur

Visureigiams 6 Eur
Mikroautobusams 6 Eur

Klimėlius valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais, nusiurbdami ir nusausindami galingais trijų turbinų siurbliais, kurių galia, lyginant su buitiniais, yra kelis kartus didesnė, todėl dulkes pašaliname ne tik nuo paviršių. Toks rezultatas buitiniais prietaisais nėra pasiekiamas.

MEDŽIAGINIŲ KILIMĖLIŲ CHEMINIS VALYMAS (1 VNT.)

Nuo 5 Eur

Visureigiams nuo 5 Eur
Mikroautobusams nuo 5 Eur

Šios paslaugos metu išsiurbiame kilimus, kilimėlius ir sėdynes, tarpus tarp jų ir erdvę po jomis. Guminius kilimėlius plauname, o tekstilinius – siurbiame bei valome. Kruopščiai išsiurbiame bagažinės viršutinę dalį ir dėklus (nesiurbiame po dangčiu, atsarginio rato erdvės bei uždarų skyrių). Automobilio salono plastikinius paviršius dengiančias dulkes valome specialiais valikliais, grąžindami detalių gamyklinę spalvą bei sodrumą. Automobilio langams išvalyti naudojame profesionalimam naudojimui skirtus specialius valiklius, mikropluošto šluostes.

SALONO IR BAGAŽINĖS SIURBIMAS, KILIMĖLIŲ PLOVIMAS, PLASTMASINIŲ DETALIŲ VALYMAS, ATNAUJINIMAS, LANGŲ VALYMAS

40 Eur

Visureigiams 45 Eur
Mikroautobusams 50 Eur

Saloną valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami  galingais trijų turbinų siurbliais, kurių galia, lyginant su buitiniais, yra kelis kartus didesnė, todėl dulkes pašaliname ne tik nuo paviršių. Toks rezultatas buitiniais prietaisais nėra pasiekiamas. Plastikinių dalių dėmes valome specialiais valikliais, grąžindami detalių gamyklinę spalvą bei sodrumą. Stogo dangą valome švelniai drėkindami. Stogo danga – vienas iš jautriausio valymo reikalaujančių apdailos elementų automobilyje. Plastikinių durelių dalis valome specialiais valikliais ir melamino kempinėlėmis, kartu atgaivindami ir jų spalvą. Medžiagines dalis – paruoštu specialiu valikliu ir šepetėliais. Vėliau išsiurbiame ir išdžioviname perteklinę drėgmę. Tuo tarpu odines durelių dalis valome melamino kempinėle ir odos valikliais, baigę – impregnuojame. Odines sėdynes valome odos valikliu, melamino kempinėle ir šepetėliais, vėliau – nusiurbiame ir impregnuojame. Medžiagines – tekstilės valikliu ir šepetėliais. Jas taip pat nusiurbiame ir nusausiname. Bagažinę valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami bagažinės tekstilę. Langus plauname valančiu ir nuriebinančiu valikliu, o tuomet nusausiname iki idealaus blizgesio. Saloną džioviname po drėgno valymo, antraip gali aprasoti automobilio langai, atsirasti drėgmės kvapas ar pelėsis. Siekdami to išvengti, saloną džioviname specialia įranga išgaunamu 60 laipsnių temperatūros oru, kurio didžiulis srautas cirkuliuoja viduje, išgarindamas drėgmę ir ją ištraukdamas.

STOGO DANGOS, SĖDYNIŲ, DURELIŲ APMUŠALŲ, KILIMINĖS DANGOS, BAGAŽINĖS CHEMINIS VALYMAS, PLASTMASINIŲ DETALIŲ VALYMAS, ATNAUJINIMAS, LANGŲ VALYMAS

Nuo

100 Eur

Visureigiams nuo 120 Eur
Mikroautobusams nuo 150 Eur

Saloną būtina džiovinti po bet kokio drėgno valymo, antraip gali aprasoti automobilio langai, atsirasti drėgmės kvapas ar pelėsis. Siekdami to išvengti, saloną džioviname specialia įranga išgaunamu 60 laipsnių temperatūros oru, kurio didžiulis srautas cirkuliuoja viduje, išgarindamas drėgmę ir ją ištraukdamas.

SALONO DŽIOVINIMAS (1 VAL.)

15 Eur

Visureigiams 15 Eur
Mikroautobusams 15 Eur

Viena iš odos savybių – drėgmės praradimas. Siekdami atnaujinti odinį saloną, naudojame impregnantą ir taip apsaugome jį nuo drėgmės pasišalinimo, grąžiname odai elastingumą ir pirminę išvaizdą. Atsižvelgdami į naudojimo intensyvumą, rekomenduojame šią paslaugą atlikti du kartus per metus.

ODINIO SALONO IMPREGNAVIMAS (GRAŽINA ELASTINGUMĄ, APSAUGO NUO PURVO, TRŪKINĖJIMO) (1 SĖD. VIETA)

5 Eur

Visureigiams 5 Eur
Mikroautobusams 5 Eur

Plastikinių dalių dėmes valome specialiais valikliais, grąžindami detalių gamyklinę spalvą bei sodrumą.

SALONO PLASTMASINIŲ DETALIŲ VALYMAS, ATNAUJINIMAS

25 Eur

Visureigiams 30 Eur
Mikroautobusams 40 Eur

Stogo dangą valome švelniai drėkindami. Stogo danga – vienas iš jautriausio valymo reikalaujančių apdailos elementų automobilyje.

STOGO DANGOS CHEMINIS VALYMAS

15 Eur

Visureigiams 20 Eur
Mikroautobusams 30 Eur

Plastikinių durelių dalis valome specialiais valikliais ir melamino kempinėlėmis, kartu atgaivindami ir jų spalvą. Medžiagines dalis – paruoštu valikliu ir šepetėliais. Vėliau išsiurbiame ir išdžioviname perteklinę drėgmę. Tuo tarpu odines durelių dalis valome melamino kempinėle ir odos valikliais, baigę – impregnuojame.

VIENŲ DURELIŲ APMUŠALO CHEMINIS VALYMAS

5 Eur

Visureigiams 7 Eur
Mikroautobusams 7 Eur

Odines sėdynes valome odos valikliu, melamino kempinėle ir šepetėliais, vėliau – nusiurbiame ir impregnuojame. Medžiagines – tekstilės valikliu ir šepetėliais. Jas taip pat nusiurbiame ir nusausiname.

VIENOS SĖDIMOS VIETOS CHEMINIS VALYMAS

12 Eur

Visureigiams 12 Eur
Mikroautobusams 12 Eur

Salono kiliminę dangą valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami kiliminę dangą.

SALONO KILIMINĖS DANGOS CHEMINIS VALYMAS

Nuo 20 Eur

Visureigiams nuo 25 Eur
Mikroautobusams nuo 30 Eur

Bagažinę valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami bagažinės tekstilę.

SALONO SIURBIMAS SU GUMINIŲ KILIMĖLIŲ PLOVIMU

Nuo 18 Eur

Visureigiams nuo 19 Eur
Mikroautobusams nuo 20 Eur

Visureigiams 19 Eur
Mikroautobusams 20 Eur

Naudojame 2 kibirų metodą kuris leidžia rūpestingai ir saugiai nuplauti jūsų transporto priemonę. Jūsų automobilio kėbulo plovimas atliekamas naudojant aukštos kokybės priemones ir medžiagas.

Plovimo eiga:

 • Plovimas su aktyviom putom
 • Ratlankių plovimas su chemija
 • Ratų arkų ir padangų plovimas
 • Saugus plovimo procesas naudojant 2 talpų metodą su šampūnu/putomis
 • Kėbulo padengimas vašku
AUTOMOBILIO PLOVIMAS BE SAUSINIMO

9 Eur

Visureigiams 12 Eur
Mikroautobusams 15 Eur

Naudojame 2 kibirų metodą kuris leidžia rūpestingai ir saugiai nuplauti jūsų transporto priemonę. Jūsų automobilio kėbulo plovimas atliekamas naudojant aukštos kokybės priemones ir medžiagas.

Plovimo eiga:

 • Plovimas su aktyviom putom
 • Ratlankių plovimas
 • Ratų arkų ir padangų plovimas
 • Saugus plovimo procesas naudojant 2 talpų metodą su šampūnu/putomis
 • Kėbulo padengimas vašku
 • Sausinimas naudojant orą ir  mikro-pluošto rankšluostį
 • Stiklų valymas iš išorės
AUTOMOBILIO PLOVIMAS SU SAUSINIMU IR VAŠKAVIMU

12 Eur

Visureigiams 15 Eur
Mikroautobusams 19 Eur

Paslaugos metu kėbulas yra padengiamas trumpalaike apsaugine „SONAX“ danga, kuri suteikia paviršiui blizgesio, atnaujina jo spalvą ir apsaugo nuo purvo.

AUTOMOBILIO KĖBULO PADENGIMAS POLIMERINE APSAUGINE DANGA

6 Eur

Visureigiams 7 Eur
Mikroautobusams 8 Eur

Ši paslauga ne tik suteikia kėbului estetikos, bet ir apsaugo padangas nuo sutepimo, užmaskuoja mažus  įbrėžimus.

PADANGŲ JUODINIMAS, SPALVOS ATNAUJINIMAS

3 Eur

Visureigiams 3 Eur
Mikroautobusams 3 Eur

Nešvarumus, atsirandančius dėl stabdžių kaladėlių apnašų ir diskų sąlyčio (geltonis, bitumo bei smalos dėmės), nuplauti rankomis yra beveik neįmanoma. Tam mes naudojame bitumo tirpiklius bei rūgštinius valiklius ir taip grąžiname diskams gamyklinę išvaizdą.

DISKŲ (RATLANKIŲ) VALYMAS (1 VNT.)

Nuo

3 Eur

Visureigiams nuo 3 Eur
Mikroautobusams nuo 3 Eur

Kelio apnašos padengia kėbulą lipniomis bitumo dalelėmis, todėl transporto priemonė praranda estetiką, blizgesį, prie jos labiau kimba druskos, dulkės ir kiti nešvarumai, kurių paprastu automobilio šampūnu nuplauti nepavyksta. Specialių priemonių pagalba pašalinsime prikibusias dervas ir kitas kelio apnašas, taip grąžindami kėbului originalią išvaizdą.

KELIO APNAŠŲ (DRUSKŲ, DERVŲ, BITUMŲ) VALYMAS NUO AUTOMOBILIO KĖBULO

Nuo 25 Eur

Visureigiams nuo 30 Eur
Mikroautobusams nuo 35 Eur

Siekdami pašalinti įsisenėjusias vabzdžių likučių dėmes, naudojame specialias valymo priemones, šluostes, mirkome kėbulą, o vėliau jį poliruojame.

VABZDŽIŲ LIKUČIŲ ŠALINIMAS NUO AUTOMOBILIO KĖBULO POLIRAVIMO BŪDU (ĮSIGĖRUSIŲ Į LAKĄ, KAINA UŽ VIENĄ DETALĘ)

Nuo

15 Eur

Visureigiams nuo 15 Eur
Mikroautobusams nuo 15 Eur

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DURŲ GUMINIŲ SANDARINIMO TARPINIŲ SUTEPIMAS

3 Eur

Visureigiams 3 Eur
Mikroautobusams 3 Eur

KALKIŲ VALYMAS, ŠALINIMAS NUO KĖBULO (KAINA UŽ VIENĄ DETALĘ)

KALKIŲ VALYMAS, ŠALINIMAS NUO KĖBULO (KAINA UŽ VIENĄ DETALĘ)

Nuo

10 Eur

Visureigiams nuo 10 Eur
Mikroautobusams nuo 10 Eur

Dangos poveikis novatoriškas, tačiau gana paprastas – priemonė padengia Jūsų automobilio stiklo paviršių smulkiomis 4 nanometrų (0,000004 milimetro) dydžio silano dalelėmis, sukuriančiomis hidrofobinę nanodangą, paremtą „žąsies plunksnos“ principu – tačiau stiklo paviršius nepakinta

KERAMIKINĖ DANGA AUTOMOBILIO STIKLAMS (KAINA PRIEKINIAMS STIKLAMS)

Nuo

20 Eur

Visureigiams nuo 20 Eur
Mikroautobusams nuo 20 Eur

Vieno etapo poliravimo metu automobilio kėbulas atgauna pirmine  spalva ir blizgesį. Hologramų ir lengvų įbrėžimų pašalinimas. Automobilis atgauna pirminį savo blizgesį. Sūkuriniai įbrėžimai pašalinami iki 90%. Visi įbrėžimai pašalinami iki 50% (nepašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai). Automobilio kėbului suteikiamas blizgesys iki 100%.

Rekomenduojame naujiems automobiliams arba automobiliams su beveik tobula dažytų paviršių būkle.

AUTOMOBILIO KĖBULO POLIRAVIMAS

Nuo

80 Eur

Visureigiams nuo 100 Eur
Mikroautobusams nuo 130 Eur

Dviejų etapų poliravimo metu atgaivinama spalva, pašalinami vidutiniai įbrėžimai. Sūkuriniai įbrėžimai pašalinami iki 95%. Visi įbrėžimai pašalinami iki 85% (nepašalinami gilūs įbrėžimai). Suteikiamas blizgesys  iki 100%.

Optimalus poliravimo variantas tinkamas beveik visiems automobiliams, kurie eksplotuojami ilgiau nei 1 metus. Šio poliravimo metu atnaujinama automobilio spalva, kėbulas įgauna pirminį spindesį, taip pat panaikinami smulkūs ir vidutiniai įbrėžimai.

AUTOMOBILIO KĖBULO POLIRAVIMAS

Nuo

130 Eur

Visureigiams nuo 150 Eur
Mikroautobusams nuo 180 Eur

Trijų etapų poliravimo metu atgaivinama pirminė automobilio spalva, pašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai, jis skirtas maksimaliai atstatyti automobilio kėbulo išvaizdą. Hologramų, lengvų , vidutinių ir gilių įbrėžimų pašalinimas. Sūkuriniai įbrėžimai pašalinami iki 95%. Visi įbrėžimai pašalinami iki 95% (saugumo sumetimais meistras gali palikti ypač gilius įbrėžimus). Suteikiamas blizgesys iki 100%.

Šio poliravimo  metu atstatoma orginali automobilio kėbulo spalva, darbas atliekamas su kiekviena kėbulo detale atskirai išgaunant maksimalų rezultatą. Poliravimo metu pašalinami kėbule esantys gilūs įbrėžimai, panaikinami įbrėžimai atsiradę po nekokybiško plovimo.

AUTOMOBILIO KĖBULO POLIRAVIMAS

Nuo

180 Eur

Visureigiams nuo 200 Eur
Mikroautobusams nuo 230 Eur

Keturių etapų poliravimo metu  šveičiamos detalės, pašalinamos dažuose likusios dulkės, pašalinami lako nubėgimai, suvienodinama lako struktūra, pašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai. Jis skirtas maksimaliai atstatyti automobilio kėbulo išvaizdą po dažymo darbų, bei labai subraižyto kėbulo būklę. Atliekamas detalių šveitimas, dulkių išrinkimas, hologramų, lengvų , vidutinių ir gilių įbrėžimų pašalinimas. Sūkuriniai įbrėžimai pašalinami iki 100%. Visi įbrėžimai pašalinami iki 100% (jeigu buvo labai kokybiškai atlikti dažymo darbai). Suteikiamas blizgesys 100%

AUTOMOBILIO KĖBULO POLIRAVIMAS

Nuo

250 Eur

Visureigiams nuo 300Eur
Mikroautobusams nuo 330 Eur

Šios paslaugos metu poliruodami pašaliname ant automobilio detalių esančių kalkių ir vabzdžių likučius bei smulkius lako įbrėžimus. Poliravimas atliekamas vidutinio arba mažo intensyvumo ir skirtingo grublėtumo pastomis. Detalės paviršius nėra šlifuojamas.

AUTOMOBILIO KĖBULO DETALĖS ŠLIFAVIMAS, POLIRAVIMAS (KAINA UŽ VIENĄ DETALĘ)

Nuo

20 Eur

Visureigiams nuo 20 Eur
Mikroautobusams nuo 40 Eur

Polimerine (silicio pagrindu) danga paryškiname automobilio kėbulo spalvą, suteikiame jam blizgesio, užtikriname slidumą, apsaugą nuo purvo ir drėgmės. Veiksmingumas išlieka iki 6 mėnesių.

AUTOMOBILIO KĖBULO VAŠKAVIMAS

Nuo

50 Eur

Visureigiams nuo 70 Eur
Mikroautobusams nuo 90 Eur

Dėl aplinkos poveikio (stiklų ploviklių, akmenukų, UV spindulių) žibintų paviršiuje atsiranda geltonis, jie tampa matiniais. Paslaugos metu žibintus poliruojame, pašalindami pažeistą plastiko sluoksnį bei įbrėžimus ir suteikdami žibintui skaidrumą: šviesos srautas suintensyvėja, nebėra iškraipomas spindulys.

ŽIBINTŲ POLIRAVIMAS (2 VNT.)

Nuo

35 Eur

Visureigiams nuo 35 Eur
Mikroautobusams nuo 35 Eur

Naudojant KERAMINE NANO dangą automobilio kėbului suformuojamas apsauginis sluoksnis ir tampa kur kas lengviau prižiūrėti savo automobilį. Nešvarumai yra lengviau nuplaunami, o automobilio kėbulo paviršius įgauna išskirtinį blizgesį bei vandens atstūmimo efektą.

NANO danga automobilio kėbului suteikia apsauginį sluoksnį, atsparumą chemikalams, atsparumą plovimo žymėms, atsparumą oksidacijai ir korozijai, atsparumą UV spinduliams, suteikia blizgesį, glotnumą, hidrofobinį efeketą, ilgaamžiškumą. Kėbulo paviršius tampa daug lygesnis, slidesnis, purvas nebeturi galimybės stipriai prikibti, todėl lengviau nusiplauna.

Taikoma iki 5 metų garantija.

AUTOMOBILIO KĖBULO PADENGIMAS NANO DANGA

Nuo

150 Eur

Visureigiams nuo 200 Eur
Mikroautobusams nuo 250 Eur

Variklį plauname iš kapoto (viršutinės) ir iš dugno (apatinės) pusių, taip užtikrindami geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai atlikti, automobilis privalo būti pateiktas be dugno apsaugų.

AUTOMOBILIO VARIKLIO PLOVIMAS IŠ VIRŠAUS

18 Eur

Visureigiams 18 Eur
Mikroautobusams 18 Eur

Apatinė variklio dalis nuolat užteršiama tepalais ir skysčiais. Taip pat čia kaupiasi purvas, dulkės. Šios procedūros metu nuplauname variklį ir užtikriname geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai rekomenduojame demontuoti apsaugas po varikliu.

AUTOMOBILIO VARIKLIO PLOVIMAS IŠ APAČIOS

22 Eur

Visureigiams 22 Eur
Mikroautobusams 22 Eur

Variklį plauname iš kapoto (viršutinės) ir iš dugno (apatinės) pusių, taip užtikrindami geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai rekomenduojame demontuoti apsaugas po varikliu.

 

AUTOMOBILIO VARIKLIO PLOVIMAS IŠ VIRŠAUS IR APAČIOS

35 Eur

Visureigiams 35 Eur
Mikroautobusams 35 Eur

Variklį plauname iš kapoto (viršutinės) ir iš dugno (apatinės) pusių, taip užtikrindami geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai atlikti, automobilis privalo būti pateiktas be dugno apsaugų.

AUTOMOBILIO DUGNO PLOVIMAS (DUGNO, POSPARNIŲ, ARKŲ PLOVIMAS AUKŠTU SLĖGIU, NAUDOJANT PURVO TIRPIKLĮ)

Nuo

25 Eur

Visureigiams nuo 35 Eur
Mikroautobusams nuo 40 Eur

Atsižvelgdami į plėvelės tipą, lipdukus šildome, valome tirpikliais bei kitomis specialiomis priemonėmis. Vėliau juos nuimame ir pašaliname visus klijų likučius.

LIPDUKŲ, LIPNIŲ JUOSTŲ ŠALINIMAS (KAINA UŽ 1 VNT.)

Nuo

10 Eur

Atsižvelgdami į plėvelės tipą, šildome ją, valome tirpikliais bei kitomis specialiomis priemonėmis. Vėliau ją nuimame ir pašaliname visus klijų likučius.

LANGUS TAMSINANČIOS PLĖVELĖS ŠALINIMAS (1 VNT.)

Nuo

20 Eur

Šveičiamos detalės, pašalinamos dažuose likusios dulkės, pašalinami lako nubėgimai, suvienodinama lako struktūra, pašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai. Jis skirtas maksimaliai atstatyti automobilio kėbulo išvaizdą po dažymo darbų.

Nuo

15 Eur

Pagal susitarimą.

Kaina Sutartinė

Atsiliepimai

Ačiū Jums, kad vertinate mus ir mūsų darbą
 • positive review  Gerai dirba. Geros kainos. Rekomenduoju 👍

  Roma Sližytė Avatar Roma Sližytė
  February 4, 2019
 • positive review  Super! Mašina blizga kaip ką tik iš salono! Jėgelė!

  Aurelija Martikonytė Avatar Aurelija Martikonytė
  December 10, 2018
 • positive review  Teko kreiptis pas svarus ratai dėl salono kvapo panaikinimo paslaugos, esame labai patenkinti, norime padekoti už kokybiskai atlikta paslauga!

  Birutė Jankauskienė Avatar Birutė Jankauskienė
  December 13, 2018
 • positive review  Labai geras aptarnavimas, rekomenduoju

  Asta Zinkeviciene Avatar Asta Zinkeviciene
  December 28, 2018
 • positive review  Geriausia plovykla Vilniuje!

  Rasa Leščinskienė Avatar Rasa Leščinskienė
  February 18, 2019
 • positive review  ačiū Švarūs ratai už gerą aptarnavimą

  Lukrecija Paulauskienė Avatar Lukrecija Paulauskienė
  January 23, 2019
 • positive review  Viskas greita ir paprasta, atvažiavau ir iškarto nuplovė, beje, labai maloni aplinka ;)

  Daiva Buteikienė Avatar Daiva Buteikienė
  January 29, 2019
 • positive review  Rekomenduoju! Dirba labai kruopštus ir savo darbą išmanantys meistrai, kartu su vyru važiuojame tik čia :)

  Laura Plauskaitė Avatar Laura Plauskaitė
  January 19, 2019
 • positive review  Dirba labai malonūs žmonės!

  Ausra Jonauskaite Avatar Ausra Jonauskaite
  January 5, 2019
 • positive review  Atsakingi darbuotojai, malonus aptarnavimas, puikiai atliktas darnas, esu patenkinta, neturiu priekaištų

  Diana Raisyte Avatar Diana Raisyte
  January 12, 2019

Atsiliepimai

Ačiū Jums, kad vertinate mus ir mūsų darbą
 • positive review  Geriausia plovykla Vilniuje!

  Rasa Leščinskienė Avatar Rasa Leščinskienė
  February 18, 2019

  positive review  Puiki vieta, darbuotojai tikrai išmano savo darbą :) Salono cheminį valymą atliko puikiai! Automobilis dabar kaip naujas. Ačiū Jums, didžiausios rekomendacijos

  Loreta Tumkeviciene Avatar Loreta Tumkeviciene
  February 12, 2019
 • positive review  Operatyvumas, profesionalumas, dėmesys klientui - rekomenduoju

  Lukrecija Balk Avatar Lukrecija Balk
  February 8, 2019

  positive review  Gerai dirba. Geros kainos. Rekomenduoju 👍

  Roma Sližytė Avatar Roma Sližytė
  February 4, 2019
 • positive review  Mandagūs, gerai dirba. Kaina nėra didelė..

  Vilija Grineviciute Avatar Vilija Grineviciute
  February 2, 2019

  positive review  Viena geriausių plovyklų Vilniuje

  Aurelija Pašukonytė Avatar Aurelija Pašukonytė
  February 1, 2019
 • positive review  Viskas greita ir paprasta, atvažiavau ir iškarto nuplovė, beje, labai maloni aplinka ;)

  Daiva Buteikienė Avatar Daiva Buteikienė
  January 29, 2019

  positive review  Kokybiškai, greitai plauna, valo sėdynes, ateityje užsuksiu dar tikrai

  Gerda Grinkutė Avatar Gerda Grinkutė
  January 27, 2019
 • positive review  Ačiū! Automobiliu buvo pasirūpinta su meile <3

  Renata Beržanskytė Avatar Renata Beržanskytė
  January 26, 2019

  positive review  ačiū Švarūs ratai už gerą aptarnavimą

  Lukrecija Paulauskienė Avatar Lukrecija Paulauskienė
  January 23, 2019
 • positive review  Rekomenduoju! Dirba labai kruopštus ir savo darbą išmanantys meistrai, kartu su vyru važiuojame tik čia :)

  Laura Plauskaitė Avatar Laura Plauskaitė
  January 19, 2019

  positive review  Puiki plovykla, rekomenduoju!

  Renata Zaveckienė Avatar Renata Zaveckienė
  January 16, 2019
 • positive review  Atsakingi darbuotojai, malonus aptarnavimas, puikiai atliktas darnas, esu patenkinta, neturiu priekaištų

  Diana Raisyte Avatar Diana Raisyte
  January 12, 2019

  positive review  Jei norite, kad jūsų automobiliu būtų pasirūpinta su meile, važiuokite tik pas juos!

  Lina Stanienė Avatar Lina Stanienė
  January 10, 2019
 • positive review  Darant cheminio salonos valymas atliktas tiesiog stebulkas! Labai patiko #svarusratai šaunuoliai!

  Grazvile Bakuniene Avatar Grazvile Bakuniene
  January 8, 2019

  positive review  Dirba labai malonūs žmonės!

  Ausra Jonauskaite Avatar Ausra Jonauskaite
  January 5, 2019
 • positive review  Po kėbulo poliravimo. atsiemėme automobilį lyg naują, po kelių dienų vėl norisi veržtį jį atgal, apsilankysime dar ne vieną ir ne du kartus!

  Gustė Galiūnienė Avatar Gustė Galiūnienė
  January 3, 2019

  positive review  Labai geras aptarnavimas, rekomenduoju

  Asta Zinkeviciene Avatar Asta Zinkeviciene
  December 28, 2018
 • positive review  Geriausi darbuotojai, puikiai nuplovė ir išvalė automobilio saloną, kaina adekvati. Rekomenduoju :)

  Indrė Vaickienė Avatar Indrė Vaickienė
  December 17, 2018

  positive review  Teko kreiptis pas svarus ratai dėl salono kvapo panaikinimo paslaugos, esame labai patenkinti, norime padekoti už kokybiskai atlikta paslauga!

  Birutė Jankauskienė Avatar Birutė Jankauskienė
  December 13, 2018

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

paysera

Scroll to Top