AUTOMOBILIO KĖBULOATNAUJINIMAS

AUTOMOBILIO KĖBULOATNAUJINIMAS

Rezervacija

AUTOMOBILIO KĖBULOATNAUJINIMAS

AUTOMOBILIO KĖBULOATNAUJINIMAS

Rezervacija

Antrą kartą sudaryti pirmąjį įspūdį – tiesiog neįmanoma. Rūpinkitės savo automobiliu tiek pat, kiek ir savo įvaizdžiu.

Eksploatuojamas automobilis savo išvaizdą praranda net ir stovėdamas. Važinėjant tiek sausais, tiek ir šlapiais keliais ilgainiui kaupiasi purvas. Laiku jo nenuplovus susiformuoja giluminės nuosėdos, kurių įprastu kėbulo plovimu pašalinti neįmanoma.

Kėbulo atnaujinimas

Automobilio
kėbulo atnaujinimas

Kėbulo įbrėžimais taip pat derėtų susirūpinti iškart vos tik jiems atsiradus. Laiku nepašalinus net ir smulkiausių įbrėžimų, jie gali pasiekti grunto sluoksnį – tokiu atveju nelieka nieko kito, kaip tik perdažyti kėbulą. Kad netektų vargintis dėl įsisenėjusių problemų, pasinaudokite UAB „Švarūs Ratai LT“ kėbulo atnaujinimo paslaugomis!

Mes taupome
Jūsų laiką

Užtikriname, jog visus kėbulo atnaujinimo darbus atliekame naudojant vien tik pažangiausią techniką ir itin aukštos kokybės medžiagas. Kvalifikuoti mūsų įmonės UAB „Švarūs Ratai LT“ automobilių priežiūros specialistai jums individualiai patars, kokį kėbulo atnaujinimo metodą geriausia atlikti jūsų automobiliui!

  • Negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas / poliravimas
  • Automobilio įlenkimų tiesinimas ir meninis lyginimas be dažymo – tai efektyvus įvairių įlenkimų pašalinimas be kėbulo glaistymo, gruntavimo, šlifavimo ar dažymo darbų
  • Vieno-keturių etapų poliravimas, padedantys panaikinti didelius ir smulkiausius paviršiaus įbrėžimus
  • Padengimas KERAMINE danga, suteikia atsparumą ne tik purvui, bet ir lietaus bei UV spindulių poveikiui

Automobilų švaroscentro pasiūlymai

Vidaus ir išorės švaros užtikrinimas – ne prabanga, o tiesiog būtinybė. Automobilio išvaizda daug ką pasako apie kiekvieną vairuotoją. Neleiskite nešvarumams ant automobilio kapoto nuspręsti, koks jūs esate! Būkite pastebimi ir džiaukitės automobiliu, kuris atrodo lyg ką tik išriedėjęs iš salono.

Pasiūlymai

Apie mus

AUTOMOBILIŲ ŠVAROSCENTRAS

Švarus automobilis – laimingas vairuotojas. Vadovaudamiesi šia nuostata siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Nuolat atsižvelgiame į klientų pastabas bei pageidavimus, taip galėdami tobulinti savo veiklą. Didelį dėmesį teikiame ne tik paslaugų kokybei, bet ir klientų pasitenkinimui.

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija