AUTOMOBILIODEZINFEKAVIMAS

Salono ir oro sistemos valymasir dezinfekavimas

REZERVACIJA
VYTENIO G. 63, VILNIUS+370 606 04 444

Švarus oras automobilyje

Maloniau kvėpuoti, jokių alergijų, sveikesnis vairuotojas ir keleiviai.

Automobilio salono ir oro sistemos dezinfekavimo metu pašalinamos dulkės, nešvarumai bei alergenai. Dezinfekuojant atsikratoma dulkių erkučių, pelėsio, kvėpavimo takams kenksmingų mikroorganizmų. Oras salone lieka švarus ir gaivus.

Oro sistemos dezinfekavimas ir oro filtrų pakeitimas ypač naudingas, jei šaltuoju metų laiku salone kaupiasi drėgmė. Švari kondicionavimo sistema paduoda į saloną daugiau švaraus oro ir geriau ištraukia drėgmę. Dėl šios priežasties automobilio salone nesiveisia grybelis, netvyro nemalonus kvapas.

Automobilio salono ozonavimas – tai modernesnis būdas dezinfekuoti automobilį. Procedūros metu specialia įranga ozonas, dar vadinamas „aktyvus deguonis“, yra paduodamas į automobilio saloną. Ozonas pasiekia tolimiausias automobilio ertmes ir sunaikina ten esančias bakterijas, grybelius ir kitus alergenus. Kartu visiškai išnaikinami nemalonūs kvapai: cigarečių, gyvūnų, pelėsio, drėgmės ir kiti.

Mūsų estetikos centruose naudojamos tik kokybiškos, sertifikuotos aplinkai nepavojingos dezinfekavimo ir valymo priemones.

Išsirinkite jums tinkamą paslaugų komplektą