VERSLOAUTOMOBILIŲ ŠVARAI

AUTOMOBILIOŽIBINTŲ POLIRAVIMAS

Rezervacija

Antrą kartą sudaryti pirmąjį įspūdį – tiesiog neįmanoma. Rūpinkitės savo automobiliu tiek pat, kiek ir savo įvaizdžiu.

Įmonės automobilis – jūsų vizitinė kortelė. Nesvarbu ar vykstate į susitikimą su klientais ar potencialiais verslo partneriais – tiek jūs, tiek ir jūsų automobilis turi atrodyti nepriekaištingai. Juk nenorite, kad apie jūsų verslo sėkmę būtų sprendžiama pagal purvo sluoksnį ant kapoto.

Specialūs
pasiūlymai verslui

Siekdami pasiūlyti savo klientams kuo lankstesnius paslaugų paketus, atsižvelgiame ir į juridinių asmenų poreikius. Verslo klientams siūlome sudaryti švaros paslaugų teikimo sutartį, kuri leistų pasinaudoti patraukliomis privilegijomis:

  • Taikoma tik speciali, juridiniams asmenims pritaikyta kainodara, leidžianti taupyti įmonės kaštus
  • Galimybė išrašyti sąskaitas-faktūras ne už kiekvieną paslaugą, bet ir už mėnesio eigoje suteiktas paslaugas.

Automobilų švaroscentro pasiūlymai

Vidaus ir išorės švaros užtikrinimas – ne prabanga, o tiesiog būtinybė. Automobilio išvaizda daug ką pasako apie kiekvieną vairuotoją. Neleiskite nešvarumams ant automobilio kapoto nuspręsti, koks jūs esate! Būkite pastebimi ir džiaukitės automobiliu, kuris atrodo lyg ką tik išriedėjęs iš salono.

Pasiūlymai

Apie mus

AUTOMOBILIŲ ŠVAROSCENTRAS

Švarus automobilis – laimingas vairuotojas. Vadovaudamiesi šia nuostata siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Nuolat atsižvelgiame į klientų pastabas bei pageidavimus, taip galėdami tobulinti savo veiklą. Didelį dėmesį teikiame ne tik paslaugų kokybei, bet ir klientų pasitenkinimui.

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija