AUTOMOBILIOVARIKLIO PLOVIMAS

AUTOMOBILIOVARIKLIO PLOVIMAS

Rezervacija

AUTOMOBILIOVARIKLIO PLOVIMAS

AUTOMOBILIOVARIKLIO PLOVIMAS

Rezervacija

Antrą kartą sudaryti pirmąjį įspūdį – tiesiog neįmanoma. Rūpinkitės savo automobiliu tiek pat, kiek ir savo įvaizdžiu.

Variklio alyvos keitimas kiekvienam vairuotojui – įprastas veiksmas. Tačiau varikliu reikia rūpintis ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Periodiškas variklio plovimas bent kartą per metus ne tik padeda išlaikyti variklio būklę, bet ir užkerta kelią sistemos funkcionavimo sutrikimų.

Automobilio
variklio plovimas

Purvas ant variklio atsiranda ne tik nuo eksploatavimo dažnumo ar trukmės. Anaiptol, automobiliui net ir stovint lauke, po kapotu prikrenta įvairiausių lapų, šakelių, žemių ir purvo. O net ir automobilį laikydami garaže, neapsaugojate jo nuo neigiamo aplinkos poveikio – kasdien važinėjant gatvėmis automobilio dugną nuolat padengia purvas. Apsaugokite savo automobilį nuo nemalonių pasekmių – patikėkite variklio plovimą „Švarūs ratai“

variklio plovimas

Mes taupome
Jūsų laiką

Atminkite, kad laiku nepasirūpinus automobilio variklio ar dugno švara, susikaupusios druskos ir purvas sukelia koroziją. Nieko nelaukite ir pasirūpinkite savo automobilio variklio plovimu pas mus!

  • Variklio plovimas iš viršaus
  • Variklio plovimas iš apačios
  • Variklio plovimas iš viršaus ir apačios
  • Automobilio dugno plovimas (dugno, posparnių, arkų plovimas aukštu slėgiu, naudojant purvo tirpiklį)

Automobilų švaroscentro pasiūlymai

Vidaus ir išorės švaros užtikrinimas – ne prabanga, o tiesiog būtinybė. Automobilio išvaizda daug ką pasako apie kiekvieną vairuotoją. Neleiskite nešvarumams ant automobilio kapoto nuspręsti, koks jūs esate! Būkite pastebimi ir džiaukitės automobiliu, kuris atrodo lyg ką tik išriedėjęs iš salono.

Pasiūlymai

Apie mus

AUTOMOBILIŲ ŠVAROSCENTRAS

Švarus automobilis – laimingas vairuotojas. Vadovaudamiesi šia nuostata siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Nuolat atsižvelgiame į klientų pastabas bei pageidavimus, taip galėdami tobulinti savo veiklą. Didelį dėmesį teikiame ne tik paslaugų kokybei, bet ir klientų pasitenkinimui.

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija