Paslaugų komplektai


Norint pasirūpinti automobilio švara neužtenka vien tik jį nuplauti. Reikia pasirūpinti ne tik automobilio išorės, bet ir vidaus švara. Juk ne veltui sakoma, kad švarus automobilis – laimingas vairuotojas.

Mums svarbūs kiekvieno kliento atsiliepimai, tad nuolat tobuliname savo paslaugų paketus, siekdami užtikrinti maksimalų patogumą klientui. Mūsų tikslas – pasiūlyti klientams paslaugų paketus, kurie padėtų be vargo pasirūpinti automobiliu tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės. UAB „Švarūs Ratai“ paslaugos sukurtos jūsų patogumui!


Mes taupome Jūsų laiką

Užtikrindami aukščiausią paslaugų kokybę

Už konkurencingą kainą

Paslaugų komplektai kiekvienam


Džiaugiamės galėdami pasiūlyti individualiai klientams pritaikytus paslaugų komplektus – tiek ir skubantiems, tiek ir galintiems skirti laiko automobilio švarai. Tačiau nepriklausomai nuo to, kokį komplektą planuojate rinktis, galite būti ramūs – tiek vidaus, tiek ir išorės valymo darbai bus atliekami kruopščiai, naudojant tik aukštos kokybės medžiagas ir pažangius prietaisus.

Laiką taupantiems klientams siūlome pasirinkti paslaugų komplektą, į kurį įeina bazinės paslaugos – greitas automobilio plovimas su sausinimu bei guminių ar medžiaginių kilimėlių išvalymas. Kitiems klientams, priklausomai nuo pasirinkto paslaugų komplekto, galime pasiūlyti ir sausą salono valymą ar kėbulo padengimą specialia nuo aplinkos poveikių apsaugančia danga. Patikėkite savo automobilio švarą mums – dar niekad automobiliu rūpintis nebuvo taip paprasta!

Automobilio vidaus ir išorės švaros užtikrinimas – ne prabanga, o tiesiog būtinybė. Pasirūpinkite savo automobiliu jau šiandien!