Automobilio salono valymas padeda atsikratyti dėmių, purvo, dulkių, nemalonių kvapų. Specialiomis priemonėmis nuvalytų plastikinių ir odinių detalių spalva atnaujinama. Tekstiliniai paviršiai kruopščiai išsiurbiami ir išvalomi.

Galite rinktis sausą arba cheminį salono valymą. Sausojo valymo metu galingu siurbliu išsiurbiamas salonas, išvalomi nešvarūs kilimėliai, nuvalomi langai, plastmasiniai ir odiniai paviršiai.

Cheminio valymo metu naudojami gamtai nekenksmingi, aukštos kokybės valikliai, kurie padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes, panaikinti nemalonius kvapus. Po valymo plastikinės detalės atgauna gamyklinę išvaizdą, paryškėja spalva.

Švariame salone nesiveisia dulkių erkutės, pelėsis bei kiti sveikatai kenksmingi, alergijas sukeliantys mikroorganizmai. Todėl reguliariai valyti automobilio saloną reikėtų ne tik dėl estetikos, bet ir dėl sveikatos. Tai ypač svarbu, jei automobiliu dažnai keliauja vaikai, alergiški žmonės ar transportuojami gyvūnai, kurių plaukai lieka salone, o kvapas įsigeria į apmušalus. Salono valymą reikėtų atlikti individualiai, kai atsiranda poreikis.

Atėjo laikas atsinaujinti?

Rezervuokite apsilankymo laiką

Rezervacija

Taupykite savo laiką

Rezervuokite laiką iš anksto, kad nereikėtu laukti eilėse.

Rezervacija