Automobilio
SALONO VALYMAS

Cheminis ir sausas
automobilio salono valymas

REZERVACIJA
VYTENIO G. 63, VILNIUS+370 606 04 444
Automobilio salono valymas padeda atsikratyti dėmių, purvo, dulkių, nemalonių kvapų. Specialiomis priemonėmis nuvalytų plastikinių ir odinių detalių spalva atnaujinama. Tekstiliniai paviršiai kruopščiai išsiurbiami ir išvalomi.

Galite rinktis sausą arba cheminį salono valymą. Sausojo valymo metu galingu siurbliu išsiurbiamas salonas, išvalomi nešvarūs kilimėliai, nuvalomi langai, plastmasiniai ir odiniai paviršiai.

Cheminio valymo metu naudojami gamtai nekenksmingi, aukštos kokybės valikliai, kurie padeda pašalinti įsisenėjusias dėmes, panaikinti nemalonius kvapus. Po valymo plastikinės detalės atgauna gamyklinę išvaizdą, paryškėja spalva.

Švariame salone nesiveisia dulkių erkutės, pelėsis bei kiti sveikatai kenksmingi, alergijas sukeliantys mikroorganizmai. Todėl reguliariai valyti automobilio saloną reikėtų ne tik dėl estetikos, bet ir dėl sveikatos. Tai ypač svarbu, jei automobiliu dažnai keliauja vaikai, alergiški žmonės ar transportuojami gyvūnai, kurių plaukai lieka salone, o kvapas įsigeria į apmušalus. Salono valymą reikėtų atlikti individualiai, kai atsiranda poreikis.

Išsirinkite jums tinkamą paslaugų komplektą