Paslaugų kainos

SALONO DEZINFEKCIJA

Procedūros metu bus sunaikinti 100 proc. mikrobai, virusai, bakterijos, pelėsiai, grybeliai. Patikimai panaikinti nemalonius kvapai. Rekomenduojama mažiausiai vieną kartą per metus dezinfekuoti automobilio kondicionavimo sistemą, labiau užterštoms sistemoms procedurą kartoti pagal poreikį.

60


EUR

Šios procedūros metu bus sunaikinti visi pavojingi mikroorganizmai, ligas sukeliančios bakterijos ir virusai. Bus pašalinti visi nemalonūs kvapai, oras salone įgaus šviežumą ir absoliučią švarą. Bus panaikintos visos sveikatai pavojingos grybelinės ir pelėsio sporos. Išnyks dulkės, alergenai, dulkių erkės ir kiti elementai, iššaukiantys alerginę reakciją. Ozonas atliks pilną sterilizaciją visų paviršių. Deguonies kiekis salone žymiai padidės.

25


EUR

Šios procedūros metu bus sunaikinti visi pavojingi mikroorganizmai, ligas sukeliančios bakterijos ir virusai. Bus pašalinti visi nemalonūs kvapai, oras salone įgaus šviežumą ir absoliučią švarą. Bus panaikintos visos sveikatai pavojingos grybelinės ir pelėsio sporos. Išnyks dulkės, alergenai, dulkių erkės ir kiti elementai, iššaukiantys alerginę reakciją.

15


EUR

VIDAUS VALYMAS

Šios paslaugos metu išsiurbiame kilimus, kilimėlius ir sėdynes, tarpus tarp jų ir erdvę po jomis. Guminius kilimėlius plauname, o tekstilinius – siurbiame bei valome.

8


EUR

Visureigiams 10 Eur
Mikroautobusams 17 Eur

Išsiurbiame bagažinės viršutinę dalį ir dėklus (nesiurbiame po dangčiu, atsarginio rato erdvės bei uždarų skyrių).

5


EUR

Visureigiams 5 EUR
Mikroautobusams 7 EUR

Valome drėgna šluoste automobilio salono plastikinius paviršius (šios paslaugos metu dėmių nevalome ir impregnantų nenaudojame).

5


EUR

Visureigiams 7 EUR
Mikroautobusams 9 EUR

Kilimėlius plauname purvo tirpikliu ir šampūnu, skalaujame vandeniu ir sausiname suslėgtu oru.

1


EUR

Vienas kilimėlis

Automobilio langams išvalyti naudojame profesionalimam naudojimui skirtus specialius valiklius, mikropluošto šluostes.

8


EUR

Visureigiams 9 EUR
Mikroautobusams 12 EUR

Šios paslaugos metu išsiurbiame kilimus, kilimėlius ir sėdynes, tarpus tarp jų ir erdvę po jomis. Guminius kilimėlius plauname, o tekstilinius – siurbiame bei valome. Kruopščiai išsiurbiame bagažinės viršutinę dalį ir dėklus. Nesiurbiame po dangčiu, atsarginio rato erdvės bei uždarų skyrių. Automobilio salono plastikinius paviršius dengiančias dulkes valome drėgna šluoste (šios paslaugos metu dėmių nevalome ir impregnantų nenaudojame). Kilimėlius plauname purvo tirpikliu ir šampūnu, šveičiame kempine arba šepetėliu, skalaujame vandeniu ir sausiname suslėgtu oru.

20


EUR

Visureigiams 25 EUR
Mikroautobusams 30 EUR

Gyvūnų plaukų siurbimas ir šalinimas

10


EUR

Šios paslaugos metu nešvarumai gali būti nuvalyti nuo įvairių paviršių. Tam naudojame specialius tekstilės ir plastiko valiklius, paviršius valome mikropluošto šluoste.

6


EUR

Klimėlius valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais, nusiurbdami ir nusausindami galingais trijų turbinų siurbliais, kurių galia, lyginant su buitiniais, yra kelis kartus didesnė, todėl dulkes pašaliname ne tik nuo paviršių. Toks rezultatas buitiniais prietaisais nėra pasiekiamas.

8


EUR

Vienas vnt.

Šios paslaugos metu išsiurbiame kilimus, kilimėlius ir sėdynes, tarpus tarp jų ir erdvę po jomis. Guminius kilimėlius plauname, o tekstilinius – siurbiame bei valome. Kruopščiai išsiurbiame bagažinės viršutinę dalį ir dėklus (nesiurbiame po dangčiu, atsarginio rato erdvės bei uždarų skyrių). Automobilio salono plastikinius paviršius dengiančias dulkes valome specialiais valikliais, grąžindami detalių gamyklinę spalvą bei sodrumą. Automobilio langams išvalyti naudojame profesionalimam naudojimui skirtus specialius valiklius, mikropluošto šluostes.

40


EUR

Visureigiams 45 EUR
Mikroautobusams 50 EUR

Saloną valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami  galingais trijų turbinų siurbliais, kurių galia, lyginant su buitiniais, yra kelis kartus didesnė, todėl dulkes pašaliname ne tik nuo paviršių. Toks rezultatas buitiniais prietaisais nėra pasiekiamas. Plastikinių dalių dėmes valome specialiais valikliais, grąžindami detalių gamyklinę spalvą bei sodrumą. Stogo dangą valome švelniai drėkindami. Stogo danga – vienas iš jautriausio valymo reikalaujančių apdailos elementų automobilyje. Plastikinių durelių dalis valome specialiais valikliais ir melamino kempinėlėmis, kartu atgaivindami ir jų spalvą. Medžiagines dalis – paruoštu specialiu valikliu ir šepetėliais. Vėliau išsiurbiame ir išdžioviname perteklinę drėgmę. Tuo tarpu odines durelių dalis valome melamino kempinėle ir odos valikliais, baigę – impregnuojame. Odines sėdynes valome odos valikliu, melamino kempinėle ir šepetėliais, vėliau – nusiurbiame ir impregnuojame. Medžiagines – tekstilės valikliu ir šepetėliais. Jas taip pat nusiurbiame ir nusausiname. Bagažinę valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami bagažinės tekstilę. Langus plauname valančiu ir nuriebinančiu valikliu, o tuomet nusausiname iki idealaus blizgesio. Saloną džioviname po drėgno valymo, antraip gali aprasoti automobilio langai, atsirasti drėgmės kvapas ar pelėsis. Siekdami to išvengti, saloną džioviname specialia įranga išgaunamu 60 laipsnių temperatūros oru, kurio didžiulis srautas cirkuliuoja viduje, išgarindamas drėgmę ir ją ištraukdamas.

Nuo

100


EUR

Visureigiams 120 EUR
Mikroautobusams 150 EUR

Saloną būtina džiovinti po bet kokio drėgno valymo, antraip gali aprasoti automobilio langai, atsirasti drėgmės kvapas ar pelėsis. Siekdami to išvengti, saloną džioviname specialia įranga išgaunamu 60 laipsnių temperatūros oru, kurio didžiulis srautas cirkuliuoja viduje, išgarindamas drėgmę ir ją ištraukdamas.

15


EUR

Viena iš odos savybių – drėgmės praradimas. Siekdami atnaujinti odinį saloną, naudojame impregnantą ir taip apsaugome jį nuo drėgmės pasišalinimo, grąžiname odai elastingumą ir pirminę išvaizdą. Atsižvelgdami į naudojimo intensyvumą, rekomenduojame šią paslaugą atlikti du kartus per metus.

25


EUR

Plastikinių dalių dėmes valome specialiais valikliais, grąžindami detalių gamyklinę spalvą bei sodrumą.

25


EUR

Visureigiams 30 EUR
Mikroautobusams 40 EUR

Stogo dangą valome švelniai drėkindami. Stogo danga – vienas iš jautriausio valymo reikalaujančių apdailos elementų automobilyje.

15


EUR

Visureigiams 20 EUR
Mikroautobusams 30 EUR

Plastikinių durelių dalis valome specialiais valikliais ir melamino kempinėlėmis, kartu atgaivindami ir jų spalvą. Medžiagines dalis – paruoštu valikliu ir šepetėliais. Vėliau išsiurbiame ir išdžioviname perteklinę drėgmę. Tuo tarpu odines durelių dalis valome melamino kempinėle ir odos valikliais, baigę – impregnuojame.

5


EUR

Visureigiams 7 EUR
Mikroautobusams 7 EUR

Odines sėdynes valome odos valikliu, melamino kempinėle ir šepetėliais, vėliau – nusiurbiame ir impregnuojame. Medžiagines – tekstilės valikliu ir šepetėliais. Jas taip pat nusiurbiame ir nusausiname.

15


EUR

Salono kiliminę dangą valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami kiliminę dangą.

20


EUR

Visureigiams 25 EUR
Mikroautobusams 30 EUR

Bagažinę valome įvairiais tekstilės valikliais, šepetėliais ir kempinėlėmis, nusiurbdami ir nusausindami bagažinės tekstilę.

Nuo

18


EUR

Visureigiams 19 EUR
Mikroautobusams 20 EUR

IŠORĖS VALYMAS

Naudojame 2 kibirų metodą kuris leidžia rūpestingai ir saugiai nuplauti jūsų transporto priemonę. Jūsų automobilio kėbulo plovimas atliekamas naudojant aukštos kokybės priemones ir medžiagas.

Plovimo eiga:

  • Plovimas su aktyviom putom
  • Ratlankių plovimas
  • Ratų arkų ir padangų plovimas
  • Saugus plovimo procesas naudojant 2 talpų metodą su šampūnu/putomis
  • Kėbulo padengimas vašku
  • Sausinimas naudojant orą ir  mikro-pluošto rankšluostį
  • Stiklų valymas iš išorės

15


EUR

Visureigiams 19 EUR
Mikroautobusams 25 EUR

Paslaugos metu kėbulas yra padengiamas trumpalaike apsaugine „SONAX“ danga, kuri suteikia paviršiui blizgesio, atnaujina jo spalvą ir apsaugo nuo purvo.

6


EUR

Visureigiams 7 EUR
Mikroautobusams 8 EUR

Ši paslauga ne tik suteikia kėbului estetikos, bet ir apsaugo padangas nuo sutepimo, užmaskuoja mažus  įbrėžimus.

3


EUR

Nešvarumus, atsirandančius dėl stabdžių kaladėlių apnašų ir diskų sąlyčio (geltonis, bitumo bei smalos dėmės), nuplauti rankomis yra beveik neįmanoma. Tam mes naudojame bitumo tirpiklius bei rūgštinius valiklius ir taip grąžiname diskams gamyklinę išvaizdą.

Nuo

5


EUR

Kelio apnašos padengia kėbulą lipniomis bitumo dalelėmis, todėl transporto priemonė praranda estetiką, blizgesį, prie jos labiau kimba druskos, dulkės ir kiti nešvarumai, kurių paprastu automobilio šampūnu nuplauti nepavyksta. Specialių priemonių pagalba pašalinsime prikibusias dervas ir kitas kelio apnašas, taip grąžindami kėbului originalią išvaizdą.

Nuo

30


EUR

Visureigiams 35 EUR
Mikroautobusams 40 EUR

Siekdami pašalinti įsisenėjusias vabzdžių likučių dėmes, naudojame specialias valymo priemones, šluostes, mirkome kėbulą, o vėliau jį poliruojame.

Nuo

15


EUR

Durų guminių sandarinimo tarpinių sutepimas

3


EUR

Kalkių valymas. Detalių nukalinimas, kaina už vieną detalę.

Nuo

10


EUR

Dangos poveikis novatoriškas, tačiau gana paprastas – priemonė padengia Jūsų automobilio stiklo paviršių smulkiomis 4 nanometrų (0,000004 milimetro) dydžio silano dalelėmis, sukuriančiomis hidrofobinę nanodangą, paremtą „žąsies plunksnos“ principu – tačiau stiklo paviršius nepakinta

Nuo

40


EUR

Kaina priekiniams stiklams

Kėbulo POLIRAVIMAS

Vieno etapo poliravimo metu automobilio kėbulas atgauna pirmine  spalva ir blizgesį. Hologramų ir lengvų įbrėžimų pašalinimas. Automobilis atgauna pirminį savo blizgesį. Sūkuriniai įbrėžimai pašalinami iki 90%. Visi įbrėžimai pašalinami iki 50% (nepašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai). Automobilio kėbului suteikiamas blizgesys iki 100%.

Rekomenduojame naujiems automobiliams arba automobiliams su beveik tobula dažytų paviršių būkle.

Nuo

80


EUR

Visureigiams 100 EUR
Mikroautobusams 130 EUR

Dviejų etapų poliravimo metu atgaivinama spalva, pašalinami vidutiniai įbrėžimai. Sūkuriniai įbrėžimai pašalinami iki 95%. Visi įbrėžimai pašalinami iki 85% (nepašalinami gilūs įbrėžimai). Suteikiamas blizgesys  iki 100%.

Optimalus poliravimo variantas tinkamas beveik visiems automobiliams, kurie eksplotuojami ilgiau nei 1 metus. Šio poliravimo metu atnaujinama automobilio spalva, kėbulas įgauna pirminį spindesį, taip pat panaikinami smulkūs ir vidutiniai įbrėžimai.

Nuo

130


EUR

Visureigiams 150 EUR
Mikroautobusams 180 EUR

Šios procedūros metu bus sunaikinti visi pavojingi mikroorganizmai, ligas sukeliančios bakterijos ir virusai. Bus pašalinti visi nemalonūs kvapai, oras salone įgaus šviežumą ir absoliučią švarą. Bus panaikintos visos sveikatai pavojingos grybelinės ir pelėsio sporos. Išnyks dulkės, alergenai, dulkių erkės ir kiti elementai, iššaukiantys alerginę reakciją. Ozonas atliks pilną sterilizaciją visų paviršių. Deguonies kiekis salone žymiai padidės.

Nuo

180


EUR

Visureigiams 200 EUR
Mikroautobusams 230 EUR

Keturių etapų poliravimo metu  šveičiamos detalės, pašalinamos dažuose likusios dulkės, pašalinami lako nubėgimai, suvienodinama lako struktūra, pašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai. Jis skirtas maksimaliai atstatyti automobilio kėbulo išvaizdą po dažymo darbų, bei labai subraižyto kėbulo būklę. Atliekamas detalių šveitimas, dulkių išrinkimas, hologramų, lengvų , vidutinių ir gilių įbrėžimų pašalinimas. Sūkuriniai įbrėžimai pašalinami iki 100%. Visi įbrėžimai pašalinami iki 100% (jeigu buvo labai kokybiškai atlikti dažymo darbai). Suteikiamas blizgesys 100%

Nuo

250


EUR

Visureigiams 300 EUR
Mikroautobusams 330 EUR

Informacija ruošiama

Nuo

250


EUR

Visureigiams 300 EUR
Mikroautobusams 350 EUR

Dėl aplinkos poveikio (stiklų ploviklių, akmenukų, UV spindulių) žibintų paviršiuje atsiranda geltonis, jie tampa matiniais. Paslaugos metu žibintus poliruojame, pašalindami pažeistą plastiko sluoksnį bei įbrėžimus ir suteikdami žibintui skaidrumą: šviesos srautas suintensyvėja, nebėra iškraipomas spindulys.

Nuo

40


EUR

Variklio plovimas

Variklį plauname iš kapoto (viršutinės) ir iš dugno (apatinės) pusių, taip užtikrindami geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai atlikti, automobilis privalo būti pateiktas be dugno apsaugų.

Nuo

25


EUR

Apatinė variklio dalis nuolat užteršiama tepalais ir skysčiais. Taip pat čia kaupiasi purvas, dulkės. Šios procedūros metu nuplauname variklį ir užtikriname geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai rekomenduojame demontuoti apsaugas po varikliu.

Nuo

30


EUR

Variklį plauname iš kapoto (viršutinės) ir iš dugno (apatinės) pusių, taip užtikrindami geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai rekomenduojame demontuoti apsaugas po varikliu.

Nuo

50


EUR

Variklį plauname iš kapoto (viršutinės) ir iš dugno (apatinės) pusių, taip užtikrindami geresnį jo aušinimą. Variklio plovimo iš apačios paslaugai atlikti, automobilis privalo būti pateiktas be dugno apsaugų.

Nuo

30


EUR

Kitos paslaugos

Atsižvelgdami į plėvelės tipą, lipdukus šildome, valome tirpikliais bei kitomis specialiomis priemonėmis. Vėliau juos nuimame ir pašaliname visus klijų likučius.

Nuo

10


EUR

Atsižvelgdami į plėvelės tipą, šildome ją, valome tirpikliais bei kitomis specialiomis priemonėmis. Vėliau ją nuimame ir pašaliname visus klijų likučius.

Nuo

20


EUR

Šveičiamos detalės, pašalinamos dažuose likusios dulkės, pašalinami lako nubėgimai, suvienodinama lako struktūra, pašalinami vidutiniai ir gilūs įbrėžimai. Jis skirtas maksimaliai atstatyti automobilio kėbulo išvaizdą po dažymo darbų.

Nuo

15


EUR

Nerandate informacijos kainyne? Skambinkite arba atvykite.

KainaSutartinė